Jaki pojemnik na piasek i sól na zimę?. Przedstawiamy najnowsze modele 2019/2020

Czy interesujesz sie juz tym, że za chwilę za oknem pojawi się kilka lub nawet kilkanaście centymetrów śniegu, temperatura spadnie poniżej zera, a plac przed Twoim domem i chodnik zostaną oblodzone ?. W dzisiejszym wpisie przedstawimy Ci najnowsze modele pojemników na piasek i sól, które sprzedają się w dużych ilościach.

Popularne pojemniki na piasek i sól dla domu

Poprzez słowo popularne pojemniki na piasek i sól, chcemy powiedzieć, te, które wyglądają dobrze, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ich kolor nie blaknie – i są trwałe przez lata. Oto pojemniki na piasek i sól ECI, które sprzedają się każdego roku w coraz większej ilości sztuk. Produkowane w Polsce, dopasowane designem do niemalże każdego otoczenia, w różnych wariantach kolorystycznych, w wielu kształtach i rozmiarach.

Nowoczesne pojemniki na piasek i sól

Poniżej prezentujemy Ci aktualnie będące w trendzie pojemniki a piasek i sól, które podczas srogiej zimy zapewnią szybki dostęp do kruszyw takich jak sól i piasek, znacząco zwiększając bezpieczeństwo Twoje, domowników i osób korzystających z chodnika przed Twoim domem, który musi być odpowiednio zabezpieczony – i jest to w Twoim interesie.

Jaki pojemnik na piasek i sól wybrać?

Jeżeli mówimy o domku jednorodzinnym, warto rozważyć zakup podstawowego 80-litrowego pojemnika na piasek i sól który w zupełności wystarczy do utrzymania powierzchni przed oblodzeniem wokół twojej posesji a także przed nią. Cena za taki pojemnik na piasch czy sól waha się w granicach między 200 a 220 zł netto za sztukę. W przypadku zakupu kilku sztuk w firmie ECI możliwe są do uzyskania atrakcyjne rabaty. Im większa powierzchnia do zabezpieczenia zimą, tym pojemnik powienien być większy.

Pojemniki na piach – spadziste typu SLIDE

Oferta dostępna jest również dla firm i przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem czystości na terenach publicznych np. spółdzielnie mieszkaniowe. Szkoły, hotele, retauracje, fabryki, supermarkety – wszyscy korzystają z pojemników na piasek i sól, z tym że oferujących większą pojemność sorbentów. W ofercie ECI znajdziecie Państwo nawet duże kontenery na piach czy sól, wykonane z tych samych materiałów najwyższej klasy, oferujące nawet 500 litrów pojemności. Oferta skierowana jest zatem do wszystkich w okresie zimowym. Jeżeli nie chcesz martwic się o miejsce, w którym możesz przechowywac bezpieczną ilośc piachu i soli drogowej, wybierz pojemniki na piasek i sól od ECI.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *