Jaki zegarek wybrać na prezent dla mężczyzny?

Zegarek jest zawsze świetnym prezentem, niezależnie od okazji i tego, kogo chcemy nim obdarować. Problem pojawia się dopiero, gdy trzeba wybrać właściwy model. Podpowiadamy, jakie zegarki będą najlepiej pasować na prezent dla mężczyzn w różnym wieku!

Zegarek dla miłośnika gadżetów i sportowców

Nie ma co ukrywać – większość mężczyzn to duzi chłopcy, którzy bardzo lubią zabawki i gadżety. Im więcej ich znajdą w podarowanym zegarku, tym większa będzie ich radość! Ten typ  lubi czasomierze niestandardowe, nowoczesne, często kolorowe, z elektronicznym wyświetlaczem.

Niektóre dodatkowe funkcje bywają naprawdę przydatne. Przykład? Sportowcy, którzy bez zegarków ze stoperem i bardzo czytelną tarczą (lub ekranem) nie są w stanie poprawnie wykonać treningu. Dla takich osobników warto wybrać model wodoodporny (w tym także na pasku z niechłonącego wilgoci materiału).

Zegarek na co dzień

Jeśli obdarowywany mężczyzna nie jest typem ani sportowca, ani gadżeciarza, być może warto wybrać klasyczny (lecz nienadmiernie elegancki) model zegarka. Na co dzień świetnie sprawdzają się modele na kolorowych materiałowych paskach, dobrze komponujące się zarówno ze sportową koszulą, jak i t-shirtem, jeansami, jak i dresowymi spodniami.

Zegarek o nowoczesnym designie nawiązującym do klasyki jest idealnym prezentem zarówno dla partnera, jak i dla ojca. Jeśli szukasz właśnie takiego czasomierza, przejrzyj koniecznie zegarki Daniel Wellington – w ofercie znajdziesz modele mniej i bardziej eleganckie, dzięki czemu łatwo odnajdziesz ten najlepszy dla konkretnego mężczyzny.

Zegarek elegancki – idealny w każdym wieku

W życiu każdego mężczyzny przychodzi dzień, w którym ubiera garnitur. Jedni wyciągną go z szafy raz na jakiś czas, inni zaczną nosić je na niemalże codziennie. Każdemu z nich będzie jednak potrzebny elegancki zegarek, który będzie pasował do marynarki.

Wybierając zegarek klasyczny zwróć szczególną uwagę na szczegóły. Tarcza powinna być wyraźna i łatwo czytelna, model powinien być pozbawiony dodatkowych (w tym przypadku przecież zbędnych) funkcji, a pasek powinien być wykonany z prawdziwej skóry. Takie czasomierze są doskonałym prezentem dla studentów oraz biznesmenów.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *