Coolsculping

Coolsculping

CoolSculping cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet i mężczyzn, którzy pragną w krótkim czasie (niemal natychmiastowo) poprawić stan swojej sylwetki, poprawić wygląd i pozbyć się kompleksów. Ta nowoczesna technologia umożliwia wykonanie zabiegu całkowicie bezboleśnie i nieinwazyjnie.

Na czym polega coolsculping?

Warto zacząć od tego, że jest to zabieg dla osób, które chcą pozbyć się części tkanki tłuszczowej z poszczególnych partii ciała, np. rąk. Osoby aktywne w social mediach na pewno zauważyły, że influencerki i celebrytki bardzo często decydują się na wykonanie coolsculpingu w okolicach ud i łydek. Samo wykonanie to zamrażanie komórek tłuszczowych, które w dalszej konsekwencji obumierają, zmniejszając tym samym masę tkanki tłuszczowej w ciele i obwód. Efekty są natychmiastowe.

Po zabiegu

Po wykonaniu usługi, o której można poczytać więcej na stronie internetowej https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ – skóra jest odżywiona, jędrna, a dzięki niskiej temperaturze wtłaczanej w głąb skóry od razu widzimy efekty. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą pozbyć się swoich kompleksów natychmiast, nieinwazyjnie, bez restrykcyjnych diet i morderczych ćwiczeń każdego dnia.

Cena usługi

Koszt coolsculpingu uzależniony jest od tego, jakie mamy potrzeby i oczekiwania. Przykładowo, za redukcję boków brzucha, czyli tzw. „boczków” zapłacimy około 4500 zł. Mniejsze partie ciała, takie jak podbródek czy kolana, to koszt rzędu około 2800 złotych. Jeśli jednak marzymy o takim zabiegu, ale nie ma pewności czy jest to odpowiedni krok, warto umówić się w klinice SayWow na konsultacje, podczas której nasze ciało zostanie profesjonalnie zbadane i ułożony zostanie plan pracy nad tym, co nam przeszkadza lub jest kompleksem. Zdecydowanie warto zainwestować w swoje dobre samopoczucie.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *