Gokarty na pedały

Pomysł na aktywność na świeżym powietrzu

Wiele osób narzeka, że mają za mało ruchu. Z powodu braku czasu zazwyczaj do pracy jeżdżą samochodem, po powrocie do domu wolą spędzać czas z rodziną, zamiast przesiadywać w fitness clubie. Czasami bywa też tak, że któryś z członków rodziny nie umie, nie lubi, lub nie może jeździć na rowerze, aby wybierać się wspólnie na wycieczki. Czy istnieje jakiś sposób, aby jednak zadbać o regularną porcję ruchu?

Gokarty na pedały

Oczywiście, że tak! Hitem w ostatnich latach stały się gokarty na pedały. To pojazdy niezwykle stabilne, w niczym nie przypominające wywrotnych rowerów. Gokartami chętnie jeżdżą nawet osoby z lekkimi upośledzeniami ruchowymi, gdyż mogą czuć się na nich bezpiecznie. Mniejsze modele, dedykowane maluchom, całkowicie ukradły ich serca. Dzieci tuż po wsiąściu intuicyjnie wiedzą, jak należy się poruszać pojazdem. Nie muszą spędzać długich godzin ucząc się jeździć pod okiem rodzica, a jak wiemy – nauka jazdy na zwykłym rowerze potrafi być bolesna. Gokarty to pojazdy idealne dla każdego członka rodziny. Dostępne są  w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Podczas jazdy trzeba oczywiście pedałować, jednak siedzi się na wygodnym siedzisku, lekko trzymając dłonie na kierownicy. To zupełnie inny komfort podróżowania niż na zwykłym rowerze.

Design się liczy

Ten, komu gokarty kojarzą się z surowymi, pomarańczowymi konstrukcjami, powinien przejrzeć oferty sklepów z gokartami. Czołowi producenci, tacy jak Berg, projektują prawdziwe perełki, wśród których każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie – https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly-berg/berg-gokart-dla-dzieci/. Gokarty Berg to często zabawki powstałe na licencji marek takich jak Jeep czy John Deere, stylizowane na flagowe modele tych firm. Nie trzeba nawet wspominać o tym, że na ścieżce rowerowej wzbudzają totalny zachwyt. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by wybrać gokart wyglądający jak samochód terenowy, lub stylizowany na Fiata 500. Bardzo często to właśnie dorośli wybierają tego typu modele. Jeśli chodzi o gokart dla dziecka, czasami maluchowi wystarczy, aby był w jego ulubionym kolorze. Dziewczynki oczywiście kochają róż. Gokarty Berg są także dostępne w tym odcieniu, dodatkowo do wielu można dokupić uroczy koszyczek na kierownicę. Oczywiście marka Berg nie jest znana tylko i wyłącznie z designu swoich pojazdów. Osoby z branży przede wszystkim kojarzą ją z wyśrubowanych testów bezpieczeństwa, jakim poddaje ona swoje produkty, a także z ich niezwykle wysokiej wytrzymałości. Warto zainwestować w pojazd, który posłuży rodzinie przez długie lata.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *