Herbata Loyd – Recepta na Spokojny i Dobry Sen

Ziołolecznictwo zostało przywrócone do łask wiele lat temu i obecnie z powodzeniem stosuje się je we współczesnej medycynie. Znanych jest wiele przypadków wyleczeń, w których zawodziło leczenie konwencjonalne, a odpowiednie zioła przywracały zdrowie, a nieraz nawet i życie pacjenta. Jedynym mankamentem jest fakt, że napar, czy okład z ziół należy odpowiednio przygotować i stosować przez dłuższy czas, aby uzyskać efekty, natomiast tabletkę wystarczy po prostu połknąć. Stosowanie ziół nie wiąże się natomiast z niekorzystnymi efektami ubocznymi.

Zalety picia herbaty

O właściwościach leczniczych herbaty nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Znane jest jej korzystne działanie na organizm: pobudzające, przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, wzmacniające oraz odchudzające. Wiadomo, że herbata obniża poziom cholesterolu we krwi, neutralizuje wolne rodniki i oczyszcza organizm z toksyn. Jednak, aby te właściwości zostały zapewnione, ziele musi zostać odpowiednio przygotowane (liczy się sposób uprawy, selekcji i przetworzenia liści) oraz przechowywane. Chociaż herbaty LOYD pojawiły się na naszym rynku stosunkowo niedawno, cieszą się bardzo dużą popularnością. Spowodowane jest to ich niezwykłymi walorami smakowymi i zapachowymi.

Właściwości lecznicze herbat LOYD

Bogata oferta Loyd zawiera kilkadziesiąt rodzajów herbat, w tym również owocowych, ziołowych oraz mieszanek. Cechuje je niezwykły smak i aromat. Sekret tkwi w sposobie ich wytwarzania. Tradycyjna herbata produkowana jest z najwyższej jakości surowców, według oryginalnej receptury „domu herbaty” Thompson Lloyd & Ewart. Herbaty owocowe, ziołowe i mieszanki wytwarzane są z produktów, które podlegają starannej selekcji, a przed wypuszczeniem na rynek przechodzą specjalistyczne testy jakościowe. Wszystkie herbaty oferowane przez Loyd spełniają surowe normy jakościowe od chwili zbioru liści, aż do produktu finalnego. Nowa, czerwona odsłona, stanowi ewenement na skalę światową.

Herbata Loyd – Recepta na Spokojny i Dobry Sen

Produkty Loyd, dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii zachowują wszystkie właściwości lecznicze herbaty. Na uwagę zasługują w szczególności mieszanki funkcjonalne. Należy do nich m.in. „Herbata Loyd – Recepta na Spokojny i Dobry Sen”. Zawiera ona zioła stosowane skutecznie w medycynie od wielu lat, wspomagające wyciszenie i zapewniające spokojny sen. Należą do nich melisa, rumianek, chmiel i mięta. Posiadają one działanie relaksujące i wspierają fizjologiczny proces zasypiania. W szerokiej ofercie firmy Loyd znajdziemy również wiele innych mieszanek na różne dolegliwości, np. Herbata LOYD na przeziębienie.

Warto zapoznać się z ofertą Loyd i skorzystać z niej, ponieważ oprócz potwierdzonej skuteczności, herbaty te są niezwykle smaczne i aromatyczne.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *