iPad mini 4 – rewolucyjne odkrycie!

iPad mini 4 to jedno z urządzeń od Apple, które przyciąga nie tylko swoim designem, rozmiarem, ale też wydajnością i tym, że ma nieograniczone możliwości. Praca, rozmowa, czy zabawa z tym urządzeniem to prawdziwa przyjemność.

Smukły i poręczny – z super wyświetlaczem!

Nowy sprzęt przyciąga wzrok przede wszystkim swoim kształtem. Ma bardzo małą masę, waży jedynie 299 g, a jednocześnie ma bardzo duży (liczący sobie aż 7,9 cala) wyświetlacz Reitna, charakteryzujący się wysoką gęstością pikseli na cal. Dzięki temu ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec pojedynczego piksela. Dopełnieniem tego jest bardzo wysoka rozdzielczość urządzenia, która wynosi 2048 x 1536. Obraz tego urządzenia zachwyca ostrością, przeglądanie zdjęć i filmów na iPadzie to prawdziwa przyjemność.

Wyświetlacz modelu iPad mini 4 Wi-Fi 128 GB ma ponadto inne atuty. Wykorzystana została pełna laminacja wyświetlacza, a oprócz tego aparat ten posiada powłokę antyodblaskową i oleofobową, czyli odporną na odciski palców.

Bezpieczeństwo to podstawa

Czy zdarzyło ci się kiedyś zapomnieć hasła bezpieczeństwa? A może miałeś obawy, że ktoś zna twoje hasło i może włamać się do urządzenia? Problemy te mogą odejść w niepamięć, w nowym iPodzie zastosowane zostało zaawansowane zabezpieczenie, które znajduje się w palcu jego właściciela. A to wszystko za sprawą technologii Touch ID iPad mini 4. Dzięki niej hasłem jest odcisk palca właściciela telefonu. Odblokowanie telefonu następuje w wyniku  jednego dotknięcia – jest to niezwykle proste i funkcjonalne rozwiązanie. Bonusem stanowi fakt, że można bezpiecznie robić zakupy w: App Store, iBooks, iTunes.

Aplikacje odpowiedzią na potrzeby użytkownika

Siłą używanych i wykorzystywanych dziś urządzeń mobilnych są zainstalowane na nich aplikacje. Zostały one zaprojektowane w specjalny sposób, przede wszystkim tak, że nie zużywają zbyt dużo pojemności urządzenia, czyli nie więcej niż 200 MB. Wśród nich znalazły się m.in.: Find My iPhone, Find My Friends, iCloud Drive, iTunes Store, App Store. Można tez skorzystać z bezpłatnych aplikacji takich jak: Pages, Numbers, Keynote, iMovie i inne. Surfowanie w sieci, montowanie filmów, sprawdzanie maili, czytanie może być o wiele przyjemniejsze.

iOS i iPad – idealny związek

Nowy iPad mini 4 działa w połączeniu z iOS 11, który uważany jest za najnowocześniejszy i jednocześnie najbezpieczniejszy mobilny system operacyjny na świecie. Jego podpowiedzi znacznie ułatwiają pracę, inteligentne wskazówki pojawiają się zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Przeciąganie tekstów, plików i zdjęć jest zupełnie bezproblemowe. A prawdziwym rarytasem jest możliwość efektywnej obsługi wielu aplikacji jednocześnie.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *