Morpheus 8 Pro – pożegnaj niedoskonałości skóry dzięki zaawansowanej technologii

Morpheus 8 Pro – pożegnaj niedoskonałości skóry dzięki zaawansowanej technologii

Wiele osób zmaga się z problemami skórnymi, cellulitem czy rozstępami. Stosowane są masaże, kremy czy suplementy jednak bez większego efektu. Aby skutecznie pozbyć się niedoskonałości, warto skorzystać z salonu medycyny estetycznej, gdzie specjalistyczne urządzenie, takie jak Morpheus 8 Pro poradzi sobie z każdą wadą skóry, która nam przeszkadza.

Czym jest Morpheus 8 Pro i do czego służy?

Urządzenie przeznaczone do upiększania i odmładzania skóry, Morpheus 8 Pro https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ to nowoczesny aplikator stworzony w celu redukcji wielu niedoskonałości skóry. Jego technologia opiera się na regulowanym przepływie prądu o radiowej frekwencji. Fale wprowadzane są pod skórę za pomocą mikroigieł, których grubość i długość dostosowane są do danego obszaru i problemu skóry. W konsekwencji tkanka zostaje ogrzana, a skóra zaczyna produkować kolagen i elastynę. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Nowoczesny system technologii gwarancją bezpieczeństwa

W urządzeniu Morpheus zastosowano nowoczesny system polegający na ochronie przed oparzeniem naskórka. Jest to zasługa opatentowanego systemu kontroli temperatury, który stosuje automatyczne wyłączenie prądu po przekroczeniu zaprogramowanej wartości. Budowa aplikatora również ma wpływ na bezpieczeństwo zabiegu. Elektroda nie jest wprowadzana pod skórę, a znajduje się na niej. Przekazuje prąd bezpośrednio w miejsce pod skórą, za pomocą wprowadzonych igieł, które są pokryte silikonem.

Skuteczna redukcja niedoskonałości nie tylko na twarzy

Morpheus 8 Pro umożliwia redukcję zmarszczek, poprawę kolorytu i owalu twarzy oraz redukcję blizn. Jego działanie nie ogranicza się jedynie do obszaru twarzy. Dzięki różnym końcówkom aplikatora może on skutecznie zredukować niedoskonałości również na całym ciele: cellulit, rozstępy czy nadpotliwość. Jest to bardzo precyzyjne rozwiązanie, ponieważ umożliwia redukcję przeróżnych problemów skórnych. Oprócz wyżej wymienionych Morpheus usuwa również przebarwienia i rozszerzone pory.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *