Oferta PKS w Radomsku

Oferta PKS w Radomsku

PKS Radomsko to firma, która działa na rynku już ponad pięćdziesiąt lat. Przez cały okres swojego istnienia firma ta rozwija się i oferuje pasażerom coraz lepszą jakość przewozu. Klienci mogą liczyć tu na fachową obsługę i na liczne promocje, które dotyczą przejazdów pojedynczych i wielorazowych.

PKS Radomsko – jak wygląda obecna sytuacja firmy?

W roku 2019 PKS w Radomsku przeszedł w ręce prywatnego właściciela z Tychów. Obiecał on, że wprowadzi nowe strategie rozwoju przedsiębiorstwa i słowa dotrzymał. Obecnie PKS Radomsko to prężnie działającą firma, która posiada aż siedemdziesiąt sześć autobusów i zatrudnia stu pięćdziesięciu pracowników. Obsługuje ona nie tylko okoliczne miejscowości, kursy odbywają się także do większych miast, takich jak Łódź, Kraków, Wrocław i Kielce.

Zalety PKS w Radomsku

PKS Radomsko to solidna firma, która swoje usługi świadczy na bardzo wysokim poziomie. Kursy zostały zaplanowane tak, aby najwięcej ich odbywało się w godzinach szczytowych, czyli rano, a później po południu. Wszystkie trasy zaplanowane są tak, aby każdy mógł dotrzeć na czas do szkoły i do pracy. W niedzielę i święta kursów jest wprawdzie mniej, ale zaplanowane są w takich godzinach, które odpowiadają większości pasażerów.

Pozostała oferta PKS Radomsko

Przedsiębiorstwo PKS w Radomsku oferuje klientom, oprócz transportu, także naprawę samochodów, ich konserwację, a także sprzedaż części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Na terenie PKS kupić można również benzynę, ropę. Firma ta zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży miejsca na cele reklamowe, przyjmuje także zlecenia na wykonanie badania sprzętu elektronicznego i wydawanie atestów dla pojazdów silnikowych. Oferta PKS radomsko obejmuje także dzierżawę nieruchomości i zarządzanie nimi, a także magazynowanie przyczep kempingowych zimą oraz terminale i infrastrukturę kolejową.Pracownicy PKS Radomsko to kadra z wysokim kwalifikacjami, z doświadczeniem w obsłudze klientów. Potrafią także doradzić w wielu sprawach dotyczących transportu i komunikacji.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *