Poziom 511 Design Hotel & Spa – unikatowa sala weselna w Krakowie i okolicach

Wszystkie osoby organizujące wesele w Krakowie lub okolicach doskonale wiedzą, jak trudno jest znaleźć idealną salę, restaurację czy miejsce na przyjęcie w plenerze. Propozycji jest bardzo wiele, jak jednak spośród nich wybrać tę idealną, która spełni wszystkie wymagania?

Najważniejsze, to zdecydować się na sprawdzone miejsce, które już wielokrotnie udowodniło swoje ogromne możliwości. Ten wieczór jest jedną z najważniejszych chwil w życiu państwa młodych, musi więc być idealny.

Aby rzeczywiście tak się stało, warto zdecydować się na sale weselne, które nigdy nie zawiodły swoich gości. Pozytywne opinie są drogowskazem, który może pomóc w wyborze.

Warto postawić też na domy weselne w Krakowie, oferujące kompleksowy zakres usług oraz profesjonalny personel, gotowy do niesienia pomocy w każdej sytuacji. Wszystko to gwarantuje Poziom 511 Design Hotel & Spa, którego oferta jest niezwykle bogata i z pewnością nie rozczaruje zarówno państwa młodych, jak i ich bliskich.

Sale weselne w Krakowie lub jego okolicach? Tylko Poziom 511

Poziom 511 Design Hotel & Spa wyróżnia się spośród wielu sal weselnych w Krakowie m.in. niesamowitymi wnętrzami oraz nieszablonowymi rozwiązaniami architektonicznymi.

To miejsce, w którym nowoczesność łączy się w najdoskonalszy sposób z elegancją. Dominują tam liczne przeszklenia, dzięki którym oferowana przestrzeń wydaje się jeszcze większa. Efekt wzmacniają także barwy: czerń, biel oraz szarość. Niesamowite zdjęcia oraz bogatą ofertę hotelu znaleźć można na stronie

Dom weselny w Krakowie i okolicach, który wywołuje zachwyt

Przeglądając oferty domów weselnych w okolicach Krakowa, warto skupić się na obiektach łatwych do adaptacji zgodnej z oczekiwaniami oraz wymogami organizatorów.

Takie możliwości oferuje wcześniej wspomniany hotel – Poziom 511 Design Hotel & Spa, którego elegancką aranżację, pełną drewna i ogromnych lamp, łatwo zmienić. Wszystko dzięki doskonale prezentującym się tkaninom, umożliwiającym błyskawiczne dostosowanie wnętrza do potrzeb klientów.

Nie tylko wesela, ale również centrum konferencyjne

Poziom 511 Design Hotel & Spa to nie tylko sala weselna w Krakowie, ale także centrum konferencyjne oraz hotel goszczący klientów indywidualnych. Dzięki temu liczyć tam można na w pełni profesjonalną obsługę, doskonale dopasowującą się do charakteru imprezy.

Idealna restauracja na wesele w Krakowie

Planując wesele w Krakowie lub jego okolicach, warto przyjrzeć się także restauracji w Poziomie 511 Design Hotel & Spa. Zmieści się w niej nawet 90 osób, dzięki czemu państwo młodzi będą mogli zaprosić wszystkich swoich bliskich, nie martwiąc się o ilość miejsca.

Za jakość podawanych dań odpowiada dwóch doświadczonych szefów kuchni – Paweł Jaworski oraz Krzysztof Haras. Duet ten gwarantuje, że wszystkie potrawy będą wspaniale smakowały i dostarczą gościom niezapomnianych wrażeń za pośrednictwem nieoczywistych smaków.

Poziom 511 to więcej niż miejsce

Poziom 511 Design Hotel & Spa oferuje indywidualne podejście do każdego gościa. To o wiele więcej, niż sama sala weselna w Krakowie – to grupa osób, które troszczą się o idealne samopoczucie młodej pary podczas najważniejszego wieczoru w ich życiu.

Właśnie z tego powodu – na dobry początek – młodzi otrzymają od razu wyjątkowy prezent. Jest nim pobyt w luksusowym Apartamencie Poziom 511 ****, gdzie będą mogli spokojnie odpocząć po niezwykle wymagających i pracowitych przygotowaniach do ślubu.

Drobny upominek w prezencie

Co więcej, Poziom 511 Design Hotel & Spa nie lubi rozstawać się ze swoimi gośćmi, dlatego też para liczyć może na jeszcze jedną niespodziankę: kupon rabatowy. Zapewnia on zniżkę 10% na kolejne wydarzenie, takie jak np. chrzciny czy imieniny.

Obiekt ten jest dostosowany do organizacji w nim rozmaitych uroczystości, różniących się stylem czy klimatem imprezy. Doświadczenie personelu jest gwarancją, że wszystkie one będą udane i zapewnią gościom wspaniałe przeżycia.

Plenerowe wesele w Krakowie? Poziom 511 jest do tego idealny

Sale weselne w Krakowie i okolicach coraz częściej zamieniane są na wydarzenia plenerowe. Dobra pogoda, bliskość natury oraz wspaniała lokalizacja pozwalają na przeżycie wyjątkowego wydarzenia w nieoczywisty sposób.

Niesamowite widoki

Ma ono swój niepowtarzalny urok, którego nie zastąpi żadna sala. Poziom 511 Design Hotel & Spa znajduje się w przepięknym i malowniczym miejscu, a dysponuje też wspaniałą polaną, idealną do wesel w plenerze.

Oczywiście nie jest to zabawa pod gołym niebem, bo sale weselne w Krakowie w takim przypadku zastępuje nowoczesny, transparentny namiot. Jego wygląd w imponujący sposób komponuje się z jurajskimi, wapiennymi skałami, które znajdują się wokół.

Design wkomponowany w styl miejsca

Krajobraz idealnie współgra z minimalistycznym i designerskim wyglądem całego hotelu, a w oddali widać nawet przepiękne Tatry. To idealne miejsce również na plenerowe sesje czy zaślubiny. Co najważniejsze, Poziom 511 Design Hotel & Spa nawet w przypadku zabawy na świeżym powietrzu gwarantuje pełne poczucie intymności i zabawę bez wścibskich spojrzeń, dysponując własnym, rozległym terenem zielonym.

Poziom 511 to nie tylko dom weselny w Krakowie i okolicach. To o wiele więcej

Poziom 511 Design Hotel & Spa ma do zaoferowania swoim gościom o wiele więcej niż tylko przepiękną salę weselną w okolicach Krakowie, wraz z restauracją.

Obsługa konferencji

W miejscu tym organizowane są również konferencje biznesowe oraz rozmaitego typu spotkania firmowe, do czego przystosowana została infrastruktura i wyposażenie sal.

Strefa SPA, siłownia, miejsce zabaw dla dzieci

Możliwe jest także skorzystanie ze strefy wellness ze SPA, basenem oraz sauną, w których każdy może się zrelaksować i uciec od codziennych obowiązków. Do dyspozycji gości pozostaje też doskonale wyposażona siłownia, miejsce zabaw dla dzieci, jak również możliwość skorzystania z rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych.

Doświadczony zespół zadba o wszystko

Doświadczony i profesjonalnie przygotowany do pomocy gościom zespół zaoferować może również szereg atrakcji dodatkowych. Urozmaicą one pobyt zarówno klientom indywidualnym, jak i zorganizowanym grupom.

Mowa tu m.in. o możliwości nauki jazdy konnej, licznych szlakach turystycznych przebiegających w pobliżu obiektu czy szeregu atrakcji i imprez outdoorowych. Wszystko to sprawia, że Poziom 511 Design Hotel & Spa to miejsce unikatowe i idealne na każdą okazję.

 

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *