Wybór wygodnej i funkcjonalnej spacerówki

Najważniejszą decyzją dotyczącą zakupów dla dziecka

To zakup kolejnego wózka dla tym razem spacerowego . Rodzice, którzy zdecydowali się na zakup pierwszego wózka 2 w 1 głęboko-spacerowego , korzystają lub korzystali z siedziska spacerowego, jednak wielu z nich decyduje się na zakup lekkiego wózka parasolki. Wózek parasolka jest praktyczny i funkcjonalny, okazuje się łatwy w użyciu, w każdej chwili można go złożyć do kompaktowych rozmiarów.

Wózek Baby Design Click

To polecana spacerówka polskiego producenta, której największą zaletą jest jego waga, jest to wózek niezwykle lekki i przyjemny w codziennym użyciu. Spacerówka ta waży tylko 6,3 kg, należy więc do najlżejszych spacerówek wśród oferowanych spacerówek na świecie. To niezwykły atut spacerówki, ponieważ lekki wózek łatwo się przenosi i transportuje, dlatego jest to jeden z głównych czynników z powodu którego rodzice decydują się na zakup takiego wózka.

Mimo swojej lekkości jest to wózek trwały, solidny oraz funkcjonalny, idealnie sprawdza się w codziennym użyciu. Wózek łatwo i szybko się składa do wewnątrz, zmieści się wszędzie za szafą w pokoju jak i w bagażniku samochodu, pozostawiając jeszcze wiele miejsca. Jak w każdej spacerówce wózek posiada regulowany podnóżek, można go ustawić zgodnie ze wzrostem dziecka oraz dla jego komfortu i wygody. Regulowane jest także oparcie siedziska do kilku pozycji jak i do pozycji leżącej, najprzyjemniejszej podczas spacerowych drzemek.

Dobrym rozwiązaniem w wózku Baby Design Click jest poszerzana budka, którą można daleko naciągnąć , chroni dziecko w słoneczny jak i wietrzny dzień. Budka jest dodatkowo wentylowana przy pomocy siatki znajdującej się w tylnej części budki. Do zestawu wózka dołączona jest folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki oraz uchwyt na kubek. Koła wózka choć małe wykonane są z trwałej pianki, tylne koła są amortyzowane, co sprawia, że jazda wózkiem jest płynna i łagodna. Wózek dostępny jest w kilku żywych, ciekawych kolorach.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *