Co warto wiedzieć na temat fotodmładzania?

Jeśli komuś zależy na poprawieniu wyglądu twarzy, to powinien pomyśleć o fotoodmładzaniu. Jest to skuteczny sposób na promienną cerę, wolną od przebarwień, trądziku i zmarszczek. Skóra staje się sprężysta napięta, promienna. Zalet fotoodmładzania jest wiele, dlatego warto je poznać i pomyśleć o skorzystaniu z zabiegu.

Jak działa fotoodmładzanie?

Za pomocą fotoodmładzania możliwe staje się pobudzenie naturalnych procesów zachodzących w skórze, które prowadzą do jej odnowienia. Jest to sposób na bezinwazyjne zrewitalizowanie cery. Komórki odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry są stymulowane do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych i elastyny.Poprawia się mikrokrążenie, można także liczyć na wyrównanie kolorytu skóry. Wszystko to ma na celu jej dotlenienie, odżywienie. Fotoodmładzanie świetnie sprawdza się w przypadku twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ramion.

Jakie zalety ma Fotoodmładzanie Katowice?

Fotoodmładzanie ma wiele zalet, dlatego cieszy się rosnącą popularnością. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut. Po jego zakończeniu naturalne jest pojawienie się zaczerwienienia. Będzie to jednak tylko przejściowe, rumień zniknie samoczynnie w ciągu kilkunastu minut.

Nie trzeba martwić się podrażnieniami skóry. Jest to świetne rozwiązanie dla naczynkowej. Za pomocą fotoodmładzania możliwe staje się zredukowanie zmarszczek. Skóra staje się wygładzona. W celu uzyskania pożądanych efektów należy przeprowadzić całą serię zabiegów z zachowaniem kilkutygodniowych przerw między nimi.

O czym pamiętać po zabiegu fotoodmładzania?

Skóra po zabiegu fotoodmładzania jest wrażliwa. Wymaga nawilżenia i regeneracji. Trzeba chronić się przed działaniem promieniowania słonecznego. W tym celu niezbędne staje się nakładanie na nią kremu ochronnego z filtrem UV.

Świetnie sprawdzają się maseczki na twarz, które zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, aloes i inne substancje o działaniu nawilżającym. Dobre nawodnienie to kolejna podstawa. Należy wypijać codziennie wystarczającą ilość płynów.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *