Depilacja bikini laserem – bezboleśnie i skutecznie

Denerwują Cię odrastające w krótkim po depilacji czasie włoski? Może korzystnym rozwiązaniem, które warto rozważyć jest depilacja laserowa?

Depilacja laserowa – przewaga nad innymi metodami

Depilacja nóg czy pach to zabieg wykonywany przez Panie praktycznie codziennie. Rzadziej, jeśli decydujemy się na metodę taką jak na przykład wosk. Coraz bardziej powszechna staje się depilacja okolic bikini – ma to znaczenie nie tylko w lecie, kiedy naszym głównym przebraniem staje się kostium kąpielowy. Golenie owłosienia maszynką jest wygodne, ale włoski odrastają szybko, powodując przy tym dodatkowy dyskomfort. Golenie depilatorem to również rozwiązanie na niedługi czas, u osób o niższym stopniu bólu powodujące niemały dyskomfort. Wszelkie zabiegi z woskiem potrafią sprawić duży ból, a włosy i tak po pewnym czasie odrosną. Depilacja laserowa z kolei to depilacja „raz na zawsze”. Co więcej, okolice miejsc intymnych depilować mogą zarówno Panie, jak i Panowie. To co w przypadku kobiet nazywamy „bikini”, u mężczyzn – „boyzylian”. Depilacja laserowa potrafi na stałe rozwiązać problem odrastających (warto wspomnieć, że w związku z tym także wrastających) – włosków.

Bezbolesna depilacja laserowa

Czy bezbolesna depilacja laserowa jest w ogóle możliwa? Dzięki najnowszym technologiom, depilacja laserowa jest możliwa bez bólu i bez dyskomfortu. Ma to szczególne znaczenie, między innymi z powodu konieczności wykonania kilku laserowych sesji. Dla przykładu warto opowiedzieć o męskiej depilacji laserowej. Nie jest ona zabiegiem komfortowym, ale nie można też powiedzieć o niej, ze stanowi bolesną ingerencję. Niektórzy pacjenci, zapytani o umiejscowienie odczucia na dziesięciostopniowej skali bólu mówią o „trójce”. Żeby zapewnić sobie jeszcze bardziej komfortowe warunki, skorzystać można również ze znieczulenia w postaci maści lub chłodzących poduszeczek. Zabieg musi być też przeprowadzony na idealnie przygotowanej skórze – na dzień przed zabiegiem należy pozbyć się owłosienia zwykłą golarką.

Jak przebiega depilacja laserowa boyzylian

Sam zabieg trwa naprawdę krótko. Wystarczy już 10 – 15 minut. Różne obszary skóry są depilowane zróżnicowanymi głowicami. Większa, HS (2×3 cm) depiluje podbrzusze i pachwiny oraz tył ud. Mniejsza (9×9 mm) – ET, działa idealnie w obszarze między jądrami a członkiem, pozwalając na większą precyzję

Zabieg depilacji laserowej męskiego bikini trwa około 10-15 minut. W przypadku gęstego i grubego owłosienia wykonywany jest głowicą HS ( o powierzchni 2×3 cm), która z łatwością zasysa skórę na podbrzuszu oraz przy pachwinach czy tyle ud i w dokładny sposób eliminuje owłosienie z tych części ciała. Obszar skóry między jądrami a penisem depilowany jest zazwyczaj małą głowicą ( ET) o powierzchni 9x9mm, dzięki czemu zabieg jest wykonany precyzyjnie. W gabinetach Epilira stosuje się metodę LightSheer® Duet™t, która pozwala na uzyskanie efektu gładkiej, niepodrażnionej skóry.
W wielu przypadkach, na przykład jeśli chodzi o pachy czy nogi, konieczne jest stosowanie depilacji w seriach, powtarzanie jej w określonych odstępach czasu. Boyzylian depiluje się raz w życiu.

Poszukując miejsca, które wykona zabieg wystarczy w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło depilacja bikini Warszawa. Czeka na nas szeroki wybór miejsc, takich jak na przykład Epilira. W zakresie usług znajduje się zarówno depilacja damska jak i męska.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *