Etapy zabiegu Morpheus8 PRO

Etapy zabiegu Morpheus8 PRO

Ludzie od lat poszukują sposobu na długowieczność. Marzenie, aby być ciągle pięknym i młodym tkwi w nas od zawsze, ale nigdy dotąd nie było takich możliwości jak obecnie, by móc to osiągnąć. Jedną z najlepszych metod na zatrzymanie młodości jest Morpheus8 PRO. A oto jak wyglądają poszczególne etapy tego zabiegu.

Zanim przystąpisz do zabiegu

Za każdym razem, kiedy udajemy się do kosmetyczki czy kosmetologa naszą wizytę rozpoczynamy od wywiadu medycznego. Każdy specjalista, zanim weźmie do ręki urządzenia służące do przeprowadzania zabiegów powinien mieć absolutną pewność, że nie występują przeciwskazania do zabiegu, takie jak choroby nowotworowe, ciąża czy karmienie piersią.

Po drugie podczas rozmowy przed zabiegiem musimy wskazać, które partie ciała będziemy udoskonalać. Być może zależy nam na poprawie owalu twarzy, na usunięciu nieestetycznych zmian potrądzikowych, albo pozbyciu się rozstępów, które pozostały po urodzeniu dziecka.

Morpheus8 PRO – radiofrekwencja mikroigłowa

Kiedy już wiemy co chcemy osiągnąć i nie mamy ku temu przeciwskazań, pora przystąpić do zasadniczego zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, bo to właśnie ona kryje się pod określeniem Morpheus.

Na początku skóra zostanie znieczulona, poprzez nałożenie specjalnego kremu. Po aplikacji kosmetyku należy odczekać 30 min, by znieczulenie zaczęło działać. Gdy to nastąpi rozpoczynamy mechaniczne mikronakłuwanie skóry, połączone z jednoczesną stymulacją prądem powodującym przegrzanie komórek i ich stymulację do odnowy.

Choć nakłuwanie i działanie wysokich temperatur na skórę mogą wydawać się groźne, w rzeczywistości nie ma podstaw do obaw. Zabieg Morphesu8 PRO jest w pełni bezpieczny, a każda czynność jest dokładnie kontrolowana.

Przestrzegaj zaleceń po zabiegu i czekaj na efekty

Po skończeniu zabiegu pozostaje nam czekać na jego efekty. Optymalne jest także zastosowanie całej serii zabiegów, opartej na 3 sesjach. Po każdym zabiegu należy przez kilka dni smarować skórę regenerującymi preparatami, a przez okres 2 tygodni zabezpieczać się przed działaniem promieni słonecznych.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *