Kardigan, najlepszy przyjaciel każdej kobiety

Długo wyczekiwany nowy rok zawitał u nas na kolejne 365 dni. Wraz z nim przyszedł powiew mroźnego styczniowego powietrza, ale także i długie, melancholijne, zimowe wieczory. Mroźne, śnieżne popołudnia i wieczory potrafią oczarować nas swoim niecodziennym urokiem. Mimo wielu pozytywnych walorów estetycznych sama aura nie zawsze jest w stanie zaaplikować nam tak dużą dozę pozytywnych doznań. Jak zachować szyk i styl kiedy za oknem minusowe temperatury znęcają się nad naszymi termometrami niczym kat nad swoją ofiarą? Rozwiązaniem będzie cała gama ciepłych i zarazem eleganckich kardiganów – Twoich największych sprzymierzeńców podczas zimnych realiów początków nowego 2019 roku!

Bądź kobietą z krwi i kości!

Każda z nas czasami musi wejść w rolę gospodyni przyjmującej do swojego ciepłego gniazdka zmęczonych zimową pogodą pielgrzymów. Bez względu na to czy będzie to z dawna zapowiadana wizyta teściowej, czy niespodziewane odwiedziny koleżanki, z którą nie widziałaś się całe wieki, wciąż jesteś zobowiązana do bycia prawdziwą, stuprocentową kobietą. Mianowicie, do łączenia wody z ogniem – elegancji z wygodą i nowoczesnym lookiem.  W tej materii wyręczy Cię klasyczny krótki kardigan. Stylowy kardigan oversize powinien również stanowić niezwykle ciekawą alternatywę od klasycznych swetrów.

Kardigan – Twoja odpowiedź na zimową aurę

Co jednak zrobić aby zachować owy złoty, wizualny środek w momencie gdy sami narażamy się na ,niekoniecznie przyjemny, wpływ ujemnych temperatur i bezwzględnego mroźnego powietrza?

Modny kardigan z futrzanymi kieszeniami oraz jego bliźniacza odmiana z domieszką wełny i moheru powinny załatwić całą sprawę, rozdmuchując Twoje rozterki niczym śnieżną perzynę.

Wyrazisty styl vs Szara, zimowa codzienność

Jeżeli jednak zapragniesz rozświetlić kolorytem swojego image’u szarą, styczniową codzienność i tym razem nie napotkasz zbyt wielu przeszkód. Receptą pomagającą zrealizować ten cel powinien być wybór kardiganu zdobionego szeregiem różnobarwnych pasków.

Jak widzisz nawet najstraszniejsza zima nie musi być Twoim wrogiem kiedy uzupełnisz swoją garderobę w jeden z najbardziej przyjaznych Ci elementów. Mowa tutaj oczywiście o ciepłym i szykownym kardiganie – jednym z najlepszych przyjaciół każdej z Was, pomagający z podniesiona głową przejść nawet przez najmroźniejsze zimowe chwile.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *