Laserowe zamykanie naczynek ma szerokie zastosowanie

Laserowe zamykanie naczynek ma szerokie zastosowanie

Użycie lasera w medycynie znacznie poszerzyło możliwości lecznicze. Z jednej strony oferta zabiegów poszerzyła się, a z drugiej zabiegi są prostsze, szybsze, a przy tym mniej inwazyjne. Z wszechstronności, jakie ma laser, szczególnie szeroko korzysta medycyna estetyczna.

Laser likwiduje niedoskonałości

W klinikach medycyny estetycznej znajdziemy dziś bardzo szeroką ofertę zabiegów, dzięki którym można pozbyć się defektów urody, przy tym poprawiając wygląd ciała.

Częścią ciała, która szczególnie zyskuje dzięki zabiegom laserowym, jest skóra. Niedoskonałości skórne są tym szczególniej niemile widziane, szczególnie przez kobiety, że często są widoczne gołym okiem.

Dotyczy to szczególnie defektów na skórze twarzy. Tutaj pomocne są zabiegi laserowe jak www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ , który pozwala na zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych. Ale to nie jedyne zastosowanie takiego lasera diodowego.

Usuwanie naczynek

Rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy czy na dekolcie wyglądają mało estetycznie. Głownie dlatego, że często są niemożliwe do przykrycia, ani odzieżą, ani makijażem. Dla wielu kobiet to poważny problem, szczególnie gdy taki defekt jest mocno nasilony.

Obecnie takie rozszerzone naczynka, zwane pajączkami, można już sprawnie i bezproblemowo usuwać. Służy do tego właśnie laser diodowy www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ , który ma w ofercie coraz więcej klinik dermatologii estetycznej.

Laser nie tylko na naczynka

Rozszerzone naczynka to nie jedyne problemy skórne, z jakimi poradzi sobie laser. Również inne zmiany skórne jak rumień, kępki żółte, naczyniaki czy punkty rubinowe to problemy, z jakimi można się udać do kliniki oferującej zabiegi laserem diodowym www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ .

Laser tego typu polecany jest osobom zmagającym się z trądzikiem różowatym. Może on być zastosowany wspomagająco w leczeniu tej choroby. Pomoże zlikwidować defekty skórne, co uchroni przed powstawaniem trwałych blizn, jakie nierzadko są wynikiem przechodzenia tej choroby.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *