Niesamowite skoki spadochronowe nad morzem

Chcesz przeżyć niesamowitą atrakcję i poczuć adrenalinę? Od dawna, wśród Twoich marzeń jest skok spadochronowy? Zrób to nad morzem, które jest idealnym miejscem, aby to zrobić. Sprawdź, jak wygląda styk morza z lądem z wysokości około 4000 metrów. Dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby móc skoczyć i jak się przygotować.

Nadmorskie skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe same w sobie już są ogromnym przeżyciem. Osoby, które skaczą po raz pierwszy, często są tak skupione i zestresowane, iż nie zauważają pięknych widoków w czasie skoku. Na szczęście mogą je podziwiać w trakcie dolotu na miejsce skoku.

Skoki nad morzem, a w szczególności nad Półwyspem Helskim są bez wątpienia jedyne w swoim rodzaju i oferują niesamowite wrażenia. W tak pięknym otoczeniu łatwiej jest wyluzować się nieco przed skokiem niż w trakcie opadania nad zabudowaniami lub obszarami przemysłowymi.

Nadmorskie skoki spadochronowe w tandemie

Skoki spadochronowe nad morzem w tandemie, zawsze odbywają się z instruktorem, który nie tylko jest potrzebny do czuwania nad techniką skoku, ale także pomoże opanować stres. Dzięki temu możemy w trakcie opadania cieszyć się z widoków na styku morza i lądu. Każdy ze skaczących odbywa przed skokiem specjalne szkolenie i zapoznaje się ze sprzętem.

Osoby skaczące nie muszą mieć zrobionych żadnych badań lekarskich. Skoczek musi mieć jednak skończone 7 lat, a jego waga nie może przekraczać 100 kilogramów. Osoba niepełnoletnia musi posiadać zgodę rodzica na piśmie. Przeciwwskazaniami do skoku jest cukrzyca, schorzenia kręgosłupa, epilepsja oraz niewydolność oddechowo-krążeniowa.

Skoki w tandemie nad Półwyspem Helskim

Półwysep Helski przyciąga co roku nie tylko plażowiczów, surferów lub kitesurferów. Odbywają się tam również niesamowite skoki spadochronowe. Wyróżniają się niepowtarzalnymi i niesamowitymi widokami, które są specyfiką tylko tego miejsca. Można tu przeżyć niezapomniane skoki o zachodzie słońca. Ten rejon jest uważany za jeden z piękniejszych w Polsce, ale również na świecie.

Zatoka Gdańska wraz z Półwyspem Helskim tworzą niesamowity krajobraz, który widziany z wysokości 4000 metrów, pozostaje w pamięci na długo. Skoki spadochronowe nad morzem uwiecznione na filmach lub zdjęciach zrobią niewątpliwie wrażenie na każdym oglądającym.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *