Wszystko o powiększaniu biustu

W dzisiejszych czasach wygląd ma ogromne znaczenie. Dzięki rozwojowi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej możliwe jest poprawienie defektów nie tylko twarzy, ale również całego ciała. Zabiegi te, przeprowadzone w dobrych, renomowanych klinikach, pozwalają kobietom udoskonalać swój wizerunek i nabrać pewności siebie.

Powiększanie biustu Katowice – jak się przygotować do zabiegu?

Powiększanie biustu to obecnie bardzo popularny zabieg. Kobiety, które decydują się na niego, mają do wyboru kilka metod, inwazyjnych i nieinwazyjnych. W każdym przypadku jednak konieczne będzie zastosowanie albo pełnej narkozy, albo znieczulenia miejscowego, dlatego pacjentka musi wykonać wszelkie zlecone przez lekarza badania. Chirurg przeprowadza także szczegółowy wywiad, który ma na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Podczas rozmowy lekarz poznaje oczekiwania kobiety co do wyglądu piersi po zabiegu. Wtedy również wybiera się materiał, z którego mają być wykonane.

Metody powiększenia biustu

Jeśli chodzi o Powiększanie biustu Katowice polecają kilkanaście profesjonalnych klinik, w których zabieg ten wykonywany jest za pomocą żelu hialuronowego, implantów, autogennej tkanki tłuszczowej.Powiększanie piersi autogenną tkanką tłuszczową jest metodą nieinwazyjną i bardzo rzadko zdarza się, aby wystąpiły skutki uboczne.Żel hialuronowy to wypełniacz, przy pomocy którego można również bezinwazyjnie powiększyć biust. Natomiast implanty piersiowe są zabiegiem inwazyjnym, który wykonuje się w znieczuleniu ogólnym.

Jak długo utrzymują się efekty po zabiegu?

Czas, jakim można się cieszyć z efektów zabiegu jest różny i zależy od metody. Najtrwalsze są implanty, ponieważ można się nimi cieszyć właściwie do końca życia. Najmniej trwały jest zabieg powiększania biustu przy użyciu kwasu hialuronowego, ponieważ efekt utrzymuje się od roku do dwóch lat. Natomiast zabieg przy użyciu autogennego tłuszczu utrzymuje się mniej więcej od dwóch do trzech lat.

Koszty takich zabiegów są różne i zależą od metody i rodzaju użytego materiału.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *